Rest Of All
http://restofall.anatolianrock.com
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Demolarımız
 Videolarımız
 Repertuarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 
REST OF ALL
============
============Dağılan Internal Conflict grubunun üç elemanı; Akın Birol (Lead Gitar), Görkem Baysal (Davul) ve Sercan Yasar (Vokal) tarafından Ekim 2006 da kurulmuştur.

Grup kurulduktan sonra, bir süre Ritm Gitarist ve Bas Gitarist aramaya devam etmiş ve bu süre içerisinde kendi stüdyolarının yalıtım ve ekipman eksiklerini giderme yönünde çalışmalar yapmıştır.

Volkan Kapancı'nın gruba Ritm Gitarist olarak dahil olmasıyla birlikte ilk kadrosunu oluşturan grup birkaç konser verdikten sonra beste çalışmalarına ağırlık vermek amacıyla kendi stüdyosunda toplanmaya başlamış ve grubun ilk besteleri olan “Geriye Kalan” ve “Ego” şarkılarını yapmıştır. Bir yandan da Bas Gitarist aramaya devam eden grup dağılan Internal Conflict grubunun Ritm Gitaristi Meriç Kuşku'yu gruba Bas Gitarist olarak dahil etmiştir.

2008 Eylül ayında Volkan Kapancı gruptan ayrılmak istediğini belirtmiş ve başka projelerde çalışmak üzere gruptan ayrılmıştır. Bir sure ikinci gitarist arayan Rest Of All, daha sonra yoluna tek gitarist ile devam etme kararı almıştır.

Grubun besteleri sound olarak Thrash Metal, Melodic Death Metal, Metalcore'dan etkilenmiş olmakla birlikte, grup elemanları, herhangi bir tarz takıntısı olmadan hislerini özgürce yansıtabildikleri besteler ortaya koymak istemekte ve bu yönde çalışmalarına devam etmektedir.
Grubun kadrosu su şekildedir;

* Akin Birol- (Lead Gitar)
* Görkem Baysal - (Davul)
* Sercan Yasar- (Vokal)
* Meriç Kusku - (Bas Gitar)